Skontaktuj się z Nami​

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi wyceny dekoracji

oraz wypełnienia i przesłania nam formularza zgodnego z Państwa

preferencjami

Jaki koszt wiąże się z dekoracją ślubną?

          Na wstępie postaramy się Państwu przybliżyć odpowiedź na to często zadawane pytanie. W celu wykonania wstępnej wyceny dekoracji niezbędne będzie zapoznanie się z Waszymi oczekiwaniami a przede wszystkim inspiracjami, które możecie zaczerpnąć z Naszej strony internetowej www.kwiaciarnia-beata.pl jak i zarówno z dowolnego źródła typu Pinterest, Instagram itp.

           Dlaczego wycena wstępna? Ponieważ Wasze założenia są wstępne jak i również ceny kwiatów są bardzo ruchome co uniemożliwia nam ostateczną wycenę dekoracji w danym momencie. Ceny są narzucane przez hurtowników, zależne od pory roku oraz danej sytuacji na rynku. Właśnie dlatego ceny podawane z dużym wyprzedzeniem są cenami orientacyjnymi +/-. W przeciągu trzech tygodni od przesłania nam formularza otrzymają Państwo wstępną wycenę drogą mailową. Bliżej terminu uzgodnimy konkretne szczegóły oraz budżet, którego ściśle będziemy się trzymać.

W przypadku otrzymania przez nas kilku formularzy dotyczących jednego terminu, pierwszeństwo do rezerwacji przysługuje osobie, która jako
pierwsza wysłała formularz. Gwarancją rezerwacji terminu jest wpłacenie zadatku w wysokości 10% ustalonej kwoty.

ZŁOŻ SWOJE WYJĄTKOWE ZAMÓWIENIE!

Prosimy o dokładne uzupełnienie każdej komórki formularza

INSTRUKCJA ❗ ❗ ❗


 • W celu zapoznania się z Państwa oczekiwaniami stworzyliśmy prosty formularz, który umożliwi nam wykonanie wcześniej wspomnianej wyceny wstępnej.
 • W trakcie wypełniania formularza, prosimy o wybór dekoracji, którymi Państwo są zainteresowani. Ilość zaznaczanych opcji przy każdym wariancie dotyczącym poszczególnych elementów dekoracji jest nieograniczona. Pola oznaczone gwiazdką wymagają uzupełnienia.
 • Na końcu formularza mają Państwo możliwość załączenia zdjęcia własnych inspiracji
 • Przesłanie formularza nie wiąże się z jakimkolwiek zobowiązaniem, jest to forma służąca przedstawieniu Państwu naszej oferty.
 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych przez Kwiaciarnia Beata oraz przez podmioty trzecie.


 • ZAMÓWIENIE TELEFONICZNE

  A może wolą Państwo złożyć zamówienie telefonicznie?
  Nie ma najmniejszego problemu!

  Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego w celu złożenia zamówienia, nasze florystyki z pewnością sprostają Państwa wymaganiom i potrzebom.

  509 575 704

  Dane kontaktowe:

  Beata BerdychowskaKwiaciarnia “Beata” Wielogłowy
  Adres: Wielogłowy 333, 33-311 Wielogłowy
  E-Mail
  berdychowska@onet.pl
  Telefon: 509 575 704